Bekijk alle merken
Voortenten
Bekijk alle merken
Deeltenten
Bekijk alle merken
Opblaasbare voortenten
Bekijk alle merken
Luifels
Bekijk het gehele assortiment
Koken
Bekijk het gehele assortiment
Slapen
Bekijk het gehele assortiment
Tenten
Bekijk het gehele assortiment
Meubels
Bekijk het gehele assortiment
Accessoires
| Merk: | Defa |
| Artikelnummer: | 612070001 |
| Kleur: | Blauw |
| Lengte: | 57 cm |
| Breedte: | 47 cm |
| Hoogte: | 80 cm |
| Gewicht product: | 5,3 Kg |
Creëer in een mum van tijd extra opbergruimte met de Defa Campingkast, die je binnen één minuut van tas naar kast tovert dankzij het slimme ontwerp. Deze praktische kast is voorzien van handige organizervakken voor het overzichtelijk opbergen van al je spullen, terwijl de planken met fraaie aluminium randen een moderne touch geven. De ritsbare plankdragers maken het eenvoudig om de indeling aan te passen aan jouw wensen, zodat je altijd optimaal gebruik kunt maken van de beschikbare ruimte. Afgewerkt met een luxe oplegblad biedt deze opbergkast niet alleen functionaliteit, maar ook een elegante uitstraling die perfect past in elke kampeer- of buitenomgeving.
| Maandag t/m vrijdag | 09:00 - 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 - 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
DE JONG Kampeer & Recreatie is aangesloten bij TEUN kampeerspecialisten. TEUN is een initiatief van zes samenwerkende kampeer- en recreatiespecialisten in Nederland. Kom naar onze fysieke winkel in Hillegom / De Zilk.
Bij DE JONG kampeer & Recreatie in Hillegom - De Zilk, vindt u een uitgebreid assortiment kampeer en outdoor artikelen. Kom naar onze winkel en maak uw volledige uitrusting in één keer compleet. Wij voorzien u graag van een eerlijk advies.
DE JONG is aangesloten bij Outdoorspecialist.nl, dit is een unieke samenwerkingsvorm in de outdoor retailbranche. Zelfstandig opererende winkels uit heel Nederland, die gespecialiseerd zijn in outdoor werken hierbij samen.
Wij gebruiken onze eigen cookies en cookies van derden voor statistische en analytische doeleinden om u de beste ervaring op onze website te bieden.
Meer informatie vindt u in ons cookiebeleid