Bekijk alle merken
Voortenten
Bekijk alle merken
Deeltenten
Bekijk alle merken
Opblaasbare voortenten
Bekijk alle merken
Luifels
Bekijk het gehele assortiment
Koken
Bekijk het gehele assortiment
Slapen
Bekijk het gehele assortiment
Tenten
Bekijk het gehele assortiment
Meubels
Bekijk het gehele assortiment
Accessoires
| Merk: | Defa |
| Artikelnummer: | 614070382 |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Kleur: | Grijs |
| Materiaal blad: | Bamboe |
| Breedte: | 100 cm |
| Hoogte: | 82 cm |
| Diepte Product: | 49 cm |
| Gewicht product: | 11 Kg |
Creëer snel en eenvoudig extra opbergruimte met de Defa Easy Folding Campingkast van 100 x 40 x 82 cm. Deze kast combineert functionaliteit met een stijlvolle uitstraling dankzij het mooi afgewerkte bamboe bovenblad en de planken met aluminium randen. Voorzien van handige opbergvakken aan de zijkanten, biedt hij ruimte voor al je kleinere spullen. De verstelbare poten zorgen voor een stabiele positie op elke ondergrond, terwijl het waterafstotende materiaal de kast beschermt tegen vocht. Deze kast is goed geschikt voor gebruik tijdens verschillende kampeer- en buitenactiviteiten.
| Maandag t/m vrijdag | 09:00 - 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 - 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
DE JONG Kampeer & Recreatie is aangesloten bij TEUN kampeerspecialisten. TEUN is een initiatief van zes samenwerkende kampeer- en recreatiespecialisten in Nederland. Kom naar onze fysieke winkel in Hillegom / De Zilk.
Bij DE JONG kampeer & Recreatie in Hillegom - De Zilk, vindt u een uitgebreid assortiment kampeer en outdoor artikelen. Kom naar onze winkel en maak uw volledige uitrusting in één keer compleet. Wij voorzien u graag van een eerlijk advies.
DE JONG is aangesloten bij Outdoorspecialist.nl, dit is een unieke samenwerkingsvorm in de outdoor retailbranche. Zelfstandig opererende winkels uit heel Nederland, die gespecialiseerd zijn in outdoor werken hierbij samen.
Wij gebruiken onze eigen cookies en cookies van derden voor statistische en analytische doeleinden om u de beste ervaring op onze website te bieden.
Meer informatie vindt u in ons cookiebeleid