| Merk | Volkswagen |
| Type | T6 Ocean 2.0 TDI 150PK DSG |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 2022 |
| KM stand | 84758 |
| Vermogen (PK) | 150 pk |
| Vermogen (KW) | 110 kW |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Leeggewicht | 2349 kg |
| Zitplaatsen | 4 |
| Transmissie | AUTOMAAT |
| Massa rijklaar | 2449 kg |
| Slaapplaats 1 | 200X120 cm |
| Slaapplaats 2 | 200X114 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
EXTRA OPEN: > Maandag 25 Mei 2026 2e Pinksterdag OPEN van 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.