| Merk | Hymer |
| Type | Excis I 578 Experience Fiat |
| Kleur | Santana |
| Bouwjaar | 2017 |
| KM stand | 51934 |
| Vermogen (PK) | 150 pk |
| Vermogen (KW) | 110 kW |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Lengte | 675 cm |
| Leeggewicht | 2700 kg |
| Totaal toegelaten gewicht | 3500 kg |
| Laadvermogen | 700 kg |
| Garantie | Bovag 12 mnd. |
| Zitplaatsen | 4 |
| Transmissie | AUTOMAAT |
| Massa rijklaar | 2800 kg |
| Rijklaargewicht incl. opties en acc. | 3035 kg |
| Slaapplaats 1 | 199 X 80 cm |
| Slaapplaats 2 | 189 X 80 cm |
| Slaapplaats 3 | 188 X 155 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Te koop.
Deze ideale lichtgewicht integraal camper is 675 cm lang en slechts 222 cm breed. Toch biedt deze camper veel ruimte en beschikt deze over 2 zeer comfortabele enkele bedden,en een 2 persoonshefbed in de cabine.
De keuken is prima ingericht om alles klaar te maken en in de douche/toiletruimte kan men zich in alle privacy prima verzorgen.
Opties en het experience pakket dat bestaat uit: automatische airco, extra speciale spiraalveer in de vooras, cruise control, speciael Hymer LM velgen 16 inch, multifunctioneel stuurwiel, bestuurdersdeur met electrische ramen, ingangsdeur met raam en verdusiteringrollo, hordeur, raam in woonruimtedeur, bekledingstof santana, Unieke meubelstijl Palatino Apfel, dubbel Din navigatiesysteem, Oyster satelietschotel 85 cm, vlakbeeldschermhouder, vlakbeeldscherm 19 inch met luidspeakers, Hymer smart multimediasijsteem, TEC tower.--
EXTRA OPEN: > Maandag 25 Mei 2026 2e Pinksterdag OPEN van 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.