| Merk | Hobby |
| Type | De Luxe Edition 495 UL |
| Bouwjaar | 2020 |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Lengte | 712 cm |
| Breedte | 230 cm |
| Leeggewicht | 1223 kg |
| Laadvermogen | 327 kg |
| Garantie | Bovag 12 mnd. |
| Zitplaatsen | 4 |
| Massa rijklaar | 1285 kg |
| Slaapplaats 1 | 194X83 cm |
| Slaapplaats 2 | 194X83 cm |
| Slaapplaats 3 | 195X159/106 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Bent u op zoek naar een luxe, complete en perfect onderhouden caravan? Dan is deze Hobby De Luxe Edition 2020 met 1550 kg as een uitstekende keuze voor comfortabele vakanties in binnen- en buitenland.
Deze moderne caravan is rijk uitgerust en direct klaar voor gebruik. Dankzij de slimme indeling met enkele bedden die eenvoudig om te bouwen zijn tot een ruim tweepersoonsbed, geniet u van optimaal slaapcomfort. De caravan is bovendien voorzien van een mover, waardoor manoeuvreren op de camping eenvoudig wordt.
Uitgebreide uitrusting
1550 kg as
Enkele bedden / ombouw naar tweepersoonsbed
Airconditioning
City water aansluiting
Reservewiel onder de caravan
Hordeur
Mover
Dorema Columbus voortent 300 cm
Dorema luifel
Tapijtloperset
Deze Hobby caravan staat bekend om zijn hoogwaardige afwerking, comfortabele interieur en uitstekende reiscomfort. Ideaal voor vakantiegangers die op zoek zijn naar een complete caravan met veel extra accessoires.
Wilt u deze Hobby De Luxe Edition 2020 caravan bezichtigen? Neem contact op met onze verkopers voor meer informatie of een afspraak.
Voor een meerprijs van € 695,-- bieden wij deze caravan aan met een afleverbeurt en 12 maanden BOVAG-garantie. Bij deze afleverbeurt zijn inbegrepen:
* BOVAG-onderhoudsbeurt caravan,
* Goedgekeurde banden volgens BOVAG-normen,
* Volledige uitleg bij aflevering,
* Schoonmaken interieur en exterieur, deurmat, disselhoes,
* Tenaamstellen/vrijwaren van nieuw en inruil voertuig.
Getoonde gegegevens en afbeeldingen kunnen enigszins afwijken. Invoer- en/of publicatie fouten zijn voorbehouden en hier kunnen geen rechten aan verleend worden.
EXTRA OPEN: > Donderdag 14 Mei 2026 Hemelvaartsdag OPEN van 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.