| Merk | Fendt |
| Type | Apero 465 TG |
| Bouwjaar | 2025 |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Lengte | 703 cm |
| Binnenlengte | 507 cm |
| Breedte | 232 cm |
| Leeggewicht | 1232 kg |
| Totaal toegelaten gewicht | 1700 kg |
| Laadvermogen | 468 kg |
| Garantie | 24/72mnd fabr/wdich |
| Massa rijklaar | 1280 kg |
| Rijklaargewicht incl. opties en acc. | 1341 kg |
| Slaapplaats 1 | 200 X 85 / 200 X 85 cm |
| Slaapplaats 2 | 210 X 127/115 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Op voorraad en te bezichtigen de Fendt Apero 465 TG.
Deze caravan met ruime zithoek, aparte bedden, toiletruimte en een fraaie keuken. Voorzien van veel kast- en bergruimte voor al uw vakantie bagage. De Apero heeft een strak en modern interieur welke deze caravan een eigentijdse uitstraling geven.
Een echte blikvanger onderweg en op de camping om lekker tot rust te komen.
Met de volgende aanwezige meerprijs opties:
- 1700 kg as
- Buitengasstopcontact
- GFK dak
- Lattenbodem en opvulmatras tussen de één persoonsbedden
- Voortentstopcontact
- Elektrsiche bijverwarmingsmat
U bent van harte welkom om te komen kijken en onze verkoopadviseurs helpen u graag bij al uw vragen over deze of een andere carvan.
EXTRA OPEN: > Maandag 25 Mei 2026 2e Pinksterdag OPEN van 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.