| Merk | Eriba |
| Type | Touring 620 |
| Kleur | Wit-Zilver |
| Modeljaar | 2025 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Lengte | 646 cm |
| Binnenlengte | 511 cm |
| Breedte | 219 cm |
| Totaal toegelaten gewicht | 1600 kg |
| Laadvermogen | 300 kg |
| Garantie | 24/72mnd fabr/wdich |
| Zitplaatsen | 4 |
| Massa rijklaar | 1300 kg |
| Rijklaargewicht incl. opties en acc. | 1428 kg |
| Slaapplaats 1 | 210 - 200 X 205 cm |
| Slaapplaats 2 | 200 X 138 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Voorraad Voordeel Prijzen bij DE JONG!
Al meer dan 54 jaar staan wij bij DE JONG klaar voor de leukste avonturen. Met onze Voorraad Voordeel Prijzen maken wij ook deze zomer uw vakantie extra leuk.
Profiteer nu bij DE JONG!
• Vrijheid van de caravan om uw eigen bestemming te kiezen van dichtbij tot ver weg;
• Uitgebreide keuze van de meest populaire dealermerken;
• Caravan direct uit voorraad leverbaar. Zekerheid van tijdige levering;
• Gemiddelde klantbeoordeling van een 9;
• Ruim 50 vakmensen met in totaal meer dan 600 jaar ervaring staan voor u klaar;
• ‘Last but not least’ Zeer aantrekkelijke Voorraad Voordeel Prijzen.
Bezoek onze showroom en geniet deze zomer nog van uw caravan!
De Eriba Touring 620 Urban is de allerlaatste serie die toegevoegd is aan de zeer succesvolle Touring range.
Deze caravan is breder en langer, heeft standaard een hoge koelkast en een gaskachel/boiler combi systeem.
Wat juist deze caravan extra speciaal maakt is dat deze is voorzien van een zeer riante zithoek die als groot lengte bed om te bouwen valt.
Door de extra breedte is deze caravan zeer ruim van binnen en biedt een kopkeuken, hoge koelkast,toiletruimte, kledingkast.
Ook deze nieuwe serie heeft het befaamde hefdak en de goede stroomlijn, welke dit tot een echte reis caravan maken.
De Touring serie is leverbaar in Legend of Urban uitvoering.
Onze verkoopadviseurs vertellen u graag de verschillen en mogelijkheden en beantwoorden al uw vragen.
Comfort Pakket bevat:
• hordeur
• plisse rolgordijnen
• stopcontacten pakket
• spoelbak afdekking met snijplank
• afvalemmer in buitendeur
• vergrotende spiegel toiletruimte
Design pakket 1 bevat:
• roestvrij stalen bumper
• chroompakket met verchroomde exterieur delen • retro design achterlichten
• steenslagplaat
• licht metalen velgen
De aangegeven prijs is inclusief op het voertuig aanwezige meerprijs opties en inclusief afleverpakket welke bestaat uit: Transport af fabriek naar dealer, Nul beurt , kenteken, schoonmaak binnen en buiten, volledige instructie (ca 1,5 uur) bij aflevering, 24 maanden volledige garantie en tot 60 maanden garantie op waterdichtheid. Allen conform fabrieksvoorwaarden. Indien caravan een ex- verhuur of gebruikte caravan is geldt de genoemde garantietermijn vanaf datum kenteken. .
Massa rijklaar is inclusief basisuitrusting (Gevulde watertank, 1 lichtgewicht gevulde gasfles en electrakabel.)
Het gewicht van extra opties dient bij het rijklaargewicht opgeteld te worden. .
Getoonde gegegevens en afbeeldingen kunnen enigszins afwijken. Invoer- en/of publicatie fouten zijn voorberhouden en hier kunnen geen rechten aan verleend worden.
EXTRA OPEN: > Maandag 25 Mei 2026 2e Pinksterdag OPEN van 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.