| Merk | Burstner |
| Type | Signature SFT 7.0 Fiat |
| Bouwjaar | 2026 |
| Vermogen (PK) | 140 pk |
| Vermogen (KW) | 104 kW |
| Slaapplaatsen | 2 |
| Lengte | 717 cm |
| Breedte | 230 cm |
| Totaal toegelaten gewicht | 3650 kg |
| Garantie | 24/60 mnd fabr/wdich |
| Zitplaatsen | 4 |
| Transmissie | AUTOMAAT |
| Massa rijklaar | 2880 kg |
| Rijklaargewicht incl. opties en acc. | 3187 kg |
| Slaapplaats 1 | 204 X 73 cm |
| Slaapplaats 2 | 197 X 73 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Bürstner Signature: Camper van het Jaar bij DE JONG!
De Bürstner Signature heeft niet voor niets de titel ANWB / NKC Camper van het Jaar binnengesleept. Dit model introduceert een volledig nieuwe visie op kamperen:
Een multifunctionele basis die u volledig naar eigen smaak inricht. Van kleur en design tot functionele indeling: u bepaalt het zelf.
Bij DE JONG Kampeer & Recreatie geloven wij al vanaf dag één in dit concept en hebben ruim ingekocht.
Zo kan u fijn kiezen en wij meestal snel leveren.
Dit van alle modellen zoals:
- 7.0: Enkele bedden
- 7.1: Enkele bedden + hefbed
- 7.4: Queensbed
- 7.5: Queensbed + hefbed
Zelf ervaren?
Onze Signature-demo staat klaar voor een proefrit. Kom langs in de showroom en/of maak een afspraak met onze verkoopadviseurs.
Zij stellen graag met u, uw ideale Signature samen.
Uitgelicht:
De complete Signature-ervaring
Dit getoonde model is rijk uitgerust voor maximaal comfort (rijklaar gewicht: 3.187 kg).
* Gewichtverhoging naar 3.650 kg mogelijk. (Met ander chassis tot 4.500 kg mogelijk)
* 16" Bi-color velgen en Bearlock beveiliging.? Luxe Pakketten: Inclusief * Winterpakket (stoelverwarming & warmwaterverwarming)
* Multimedia (32" Smart TV)
* Premium Keukenpakket.
* Design:Signature Line met BridgeLight-verlichting
* Lederen bekleding en een sfeervol interieur.
* "Red" accenten.
* Panoramadak,
* Antraciet kleur luifel met dimbare LED-verlichting
* Bürstner Connect.
Waarom kiezen voor DE JONG Kampeer & Recreatie
Met meer dan 54 jaar ervaring en een team van 50 vakmensen, maken wij uw vakantiedromen waar.
- Topservice: Onze klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9.
- Vrijheid: Of u nu dichtbij blijft of ver weg gaat, wij zorgen voor de perfecte start.
Wilt u deze prijswinnende camper in het echt zien? Kom naar onze showroom of neem contact op met een van onze verkoopadviseurs. Uw avontuur begint bij DE JONG!
EXTRA OPEN: > Maandag 25 Mei 2026 2e Pinksterdag OPEN van 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.