[Update: 24-07-2026] Van 1 augustus tot en met 18 oktober 2026 zet DE JONG Kampeer & Recreatie zich in voor het Adamas Centrum. Tijdens deze actie doneren wij €5,- voor ieder verkocht paar wandelschoenen. Zo helpt u niet alleen uzelf aan comfortabele wandelschoenen, maar steunt u ook mensen die leven met of na kanker.
Traint u voor de Duin en Bollen Vierdaagse, maakt u graag lange wandelingen of zoekt u comfortabele schoenen voor vakantie of dagelijks gebruik? Met uw aankoop maakt u direct verschil.
Wat is het Adamas Centrum?
Het Adamas Centrum in Nieuw-Vennep is een centrum voor leven met en na kanker. Sinds de oprichting in 2007 ondersteunt het Adamas Inloophuis volwassenen, kinderen en nabestaanden die met kanker worden geconfronteerd.
De organisatie is ontstaan vanuit een duidelijke behoefte aan extra begeleiding naast de medische zorg. De missie luidt: Door kanker bewust leven. Iedere gast krijgt persoonlijke ondersteuning die aansluit bij zijn of haar situatie. Een verwijzing van de huisarts is hiervoor niet nodig.
Koopt u tijdens de actie een paar wandelschoenen bij DE JONG Kampeer & Recreatie? Dan hoeft u zelf niets extra's te doen en doneert u automatisch aan Adamas.
Actieperiode
Zo draagt uw aankoop direct bij aan de ondersteuning van mensen die leven met of na kanker.
Waarom steunt DE JONG Kampeer & Recreatie het Adamas Centrum?
Bij DE JONG geloven we dat bewegen, buiten zijn en wandelen bijdragen aan gezondheid en welzijn. Daarom dragen wij graag ons steentje bij aan een organisatie die mensen ondersteunt wanneer het leven volledig op zijn kop staat.
Tijdens de actieperiode van 1 augustus t/m 18 oktober 2026 doneren wij €5,- voor ieder verkocht paar wandelschoenen. Samen met onze klanten hopen we een prachtig bedrag op te halen voor het Adamas Centrum.
Het Adamas CentrumBij DE JONG Kampeer & Recreatie vindt u een uitgebreid assortiment wandelschoenen voor dames en heren.
Onze wandelspecialisten helpen u graag bij het vinden van de perfecte wandelschoen. Dankzij professioneel schoenadvies kiest u een model dat past bij uw voeten, wandelstijl en wandeldoelen. Beginnend wandelaar of ervaren langeafstand genieter, wij zorgen ervoor dat u comfortabel op pad gaat.
Een kleine selectie uit ons assortiment dames wandelschoenen:
Een diagnose kanker raakt veel meer mensen dan alleen degene die ziek is. Partners, kinderen, familieleden en vrienden worden vaak net zo hard geraakt.
Door deze persoonlijke aanpak helpt Adamas mensen opnieuw vertrouwen, kracht en balans te vinden tijdens of na een ingrijpende periode.
Voor wie is het Adamas Centrum?
Iedereen vanaf 4 jaar die met kanker te maken heeft gekregen is welkom bij het Adamas Centrum.
De gastvrouwen en gastheren zijn speciaal opgeleid, veelal ervaringsdeskundigen, en werken volgens de kwaliteitsrichtlijnen van brancheorganisatie IPSO.
De gevarieerde ondersteuning van AdamasAls trotse partner van de Duin en Bollen Vierdaagse ondersteunt DE JONG Kampeer & Recreatie ook in 2026 het officiële goede doel: het Adamas Centrum. De Duin en Bollen Vierdaagse is dé grootste wandelbeleving van de omgeving. De routes voeren deelnemers door de prachtige Duin- en Bollenstreek. Er zijn vijf afstanden: 5km, 10km, 15km, 20km en 30km.
Deelnemers kunnen daarnaast een persoonlijke sponsoractie starten, zodat familie, vrienden en collega's een bijdrage kunnen leveren aan het Adamas Centrum.
Bezoek DE JONG tijdens de Duin en Bollen Vierdaagse
Tijdens de Duin en Bollen Vierdaagse is DE JONG Kampeer & Recreatie aanwezig om wandelaars te ondersteunen.
Op de overige wandeldagen staan onze campers langs de route zodat wandelaars onderweg een welverdiende pauze kunnen nemen.
Meer over de Duin en Bollen VierdaagseBent u toe aan nieuwe wandelschoenen voor de Duin en Bollen Vierdaagse, een wandelvakantie of mooie wandelingen in Nederland?
Kom dan tussen 1 augustus en 18 oktober 2026 langs bij DE JONG Kampeer & Recreatie. Onze specialisten helpen u graag bij het vinden van de juiste wandelschoenen en voor ieder verkocht paar doneren wij €5,- aan het Adamas Centrum.
Zo kiest u niet alleen voor kwaliteit en comfort, maar levert u ook een waardevolle bijdrage aan een organisatie die iedere dag klaarstaat voor mensen die leven met of na kanker.
Bezoek onze WinkelElke stap kan iets betekenen. 💜
Daarom steunen wij deze zomer het Adamas Centrum. Voor ieder verkocht paar wandelschoenen in augustus en september doneert DE JONG Kampeer & Recreatie €5,- aan dit bijzondere centrum, waar mensen met kanker en hun naasten terechtkunnen voor ondersteuning en begeleiding.
Dus bent u toe aan nieuwe wandelschoenen? Dan loopt u niet alleen comfortabel de deur uit, maar helpt u ook mee aan een bijzonder initiatief. Samen maken we van elke wandeling een stap in de goede richting. 👟
Met dank aan Saskia van het Adamas Centrum en Jeffrey Parmentier voor het meedenken en -werken aan de leuke promotievideo.
Wilt u de video liever ergens anders bekijken? U vindt de video ook op:
Instagram, Facebook en TikTok