Bekijk alle merken
Voortenten
Bekijk alle merken
Deeltenten
Bekijk alle merken
Opblaasbare voortenten
Bekijk alle merken
Luifels
Bekijk het gehele assortiment
Koken
Bekijk het gehele assortiment
Slapen
Bekijk het gehele assortiment
Tenten
Bekijk het gehele assortiment
Meubels
Bekijk het gehele assortiment
Accessoires
| Merk: | Bo-Camp |
| Artikelnummer: | 4471490 |
| Kleur: | Grijs |
| Waterkolom: | 2000 mm |
| Lengte: | 300 cm |
| Breedte: | 300 cm |
| Gewicht: | ca 0.8 kg |
Bescherm jezelf moeiteloos tegen zon of regen met de Travel Tarp van Bo-Camp; een veelzijdige, 4-hoekige tarp van 3x3 meter. Gemaakt van stevig polyester met een waterdichte PU coating biedt deze tarp betrouwbare beschutting, of je hem nu als vierkant of als ruit opzet. Perfect voor op de camping, in het park of tijdens een festival. Inclusief handige transporthoes, scheerlijnen en haringen, zodat je altijd voorbereid op pad gaat.
| Maandag t/m vrijdag | 09:00 - 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 - 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
DE JONG Kampeer & Recreatie is aangesloten bij TEUN kampeerspecialisten. TEUN is een initiatief van zes samenwerkende kampeer- en recreatiespecialisten in Nederland. Kom naar onze fysieke winkel in Hillegom / De Zilk.
Bij DE JONG kampeer & Recreatie in Hillegom - De Zilk, vindt u een uitgebreid assortiment kampeer en outdoor artikelen. Kom naar onze winkel en maak uw volledige uitrusting in één keer compleet. Wij voorzien u graag van een eerlijk advies.
DE JONG is aangesloten bij Outdoorspecialist.nl, dit is een unieke samenwerkingsvorm in de outdoor retailbranche. Zelfstandig opererende winkels uit heel Nederland, die gespecialiseerd zijn in outdoor werken hierbij samen.
Wij gebruiken onze eigen cookies en cookies van derden voor statistische en analytische doeleinden om u de beste ervaring op onze website te bieden.
Meer informatie vindt u in ons cookiebeleid