Bekijk alle merken
Voortenten
Bekijk alle merken
Deeltenten
Bekijk alle merken
Opblaasbare voortenten
Bekijk alle merken
Luifels
Bekijk het gehele assortiment
Koken
Bekijk het gehele assortiment
Slapen
Bekijk het gehele assortiment
Tenten
Bekijk het gehele assortiment
Meubels
Bekijk het gehele assortiment
Accessoires
| Merk: | Haba |
| Artikelnummer: | 7401020 |
| Kleur: | Grijs |
| Extra eigenschappen: | Maximaal draaggewicht 200 kg |
| Lengte: | 63 cm |
| Breedte: | 54 cm |
| Hoogte: | 39 cm |
| Gewicht: | ca 2.65 kg |
Verbeter je toegang tot de caravan met de Haba Dublin Dubbele Opstap. Deze extra brede opstap met dubbele trede maakt het in- en uitstappen gemakkelijker en veiliger. Het lichte gewicht zorgt ervoor dat je de opstap eenvoudig kunt verplaatsen, terwijl de stevige constructie een maximale belasting van 200 kilogram ondersteunt. De gaten rondom de poten voor tentharingen zorgen ervoor dat de opstap altijd stevig op zijn plek blijft staan, zelfs op oneven ondergrond.
| Maandag t/m vrijdag | 09:00 - 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 - 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
DE JONG Kampeer & Recreatie is aangesloten bij TEUN kampeerspecialisten. TEUN is een initiatief van zes samenwerkende kampeer- en recreatiespecialisten in Nederland. Kom naar onze fysieke winkel in Hillegom / De Zilk.
Bij DE JONG kampeer & Recreatie in Hillegom - De Zilk, vindt u een uitgebreid assortiment kampeer en outdoor artikelen. Kom naar onze winkel en maak uw volledige uitrusting in één keer compleet. Wij voorzien u graag van een eerlijk advies.
DE JONG is aangesloten bij Outdoorspecialist.nl, dit is een unieke samenwerkingsvorm in de outdoor retailbranche. Zelfstandig opererende winkels uit heel Nederland, die gespecialiseerd zijn in outdoor werken hierbij samen.
Wij gebruiken onze eigen cookies en cookies van derden voor statistische en analytische doeleinden om u de beste ervaring op onze website te bieden.
Meer informatie vindt u in ons cookiebeleid