Bekijk alle merken
Voortenten
Bekijk alle merken
Deeltenten
Bekijk alle merken
Opblaasbare voortenten
Bekijk alle merken
Luifels
Bekijk het gehele assortiment
Koken
Bekijk het gehele assortiment
Slapen
Bekijk het gehele assortiment
Tenten
Bekijk het gehele assortiment
Meubels
Bekijk het gehele assortiment
Accessoires
| Merk: | Eurotrail |
| Artikelnummer: | ETCF5021 |
| Maximaal draagvermogen: | 120 kg |
| Gewicht: | 2.45 kg |
| Materiaal bekleding: | 100% Textilene |
| Breedte Product: | 60 cm |
| Hoogte Product: | 74 cm |
| Diepte Product: | 55 cm |
Ervaar ultiem ontspannen comfort met de Eurotrail Acapulco Strandstoel. Het lage ontwerp in combinatie met de meervoudig verstelbare rugleuning maakt het mogelijk om de stoel volledig plat te leggen, zodat je eenvoudig een ligbed creëert. De comfortabele armleuningen en het verstelbare hoofdkussen zorgen ervoor dat je altijd in de juiste houding ligt of zit. Het duurzame textilene doek is ideaal voor buitengebruik en laat water en zand gemakkelijk door, waardoor de stoel snel droogt en eenvoudig te reinigen is.
| Maandag t/m vrijdag | 09:00 - 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 - 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
DE JONG Kampeer & Recreatie is aangesloten bij TEUN kampeerspecialisten. TEUN is een initiatief van zes samenwerkende kampeer- en recreatiespecialisten in Nederland. Kom naar onze fysieke winkel in Hillegom / De Zilk.
Bij DE JONG kampeer & Recreatie in Hillegom - De Zilk, vindt u een uitgebreid assortiment kampeer en outdoor artikelen. Kom naar onze winkel en maak uw volledige uitrusting in één keer compleet. Wij voorzien u graag van een eerlijk advies.
DE JONG is aangesloten bij Outdoorspecialist.nl, dit is een unieke samenwerkingsvorm in de outdoor retailbranche. Zelfstandig opererende winkels uit heel Nederland, die gespecialiseerd zijn in outdoor werken hierbij samen.
Wij gebruiken onze eigen cookies en cookies van derden voor statistische en analytische doeleinden om u de beste ervaring op onze website te bieden.
Meer informatie vindt u in ons cookiebeleid