Bekijk alle merken
Voortenten
Bekijk alle merken
Deeltenten
Bekijk alle merken
Opblaasbare voortenten
Bekijk alle merken
Luifels
Bekijk het gehele assortiment
Koken
Bekijk het gehele assortiment
Slapen
Bekijk het gehele assortiment
Tenten
Bekijk het gehele assortiment
Meubels
Bekijk het gehele assortiment
Accessoires
| Merk: | Bo-Camp |
| Artikelnummer: | 4117450 |
| Kleur: | Grijs |
| Extra eigenschappen: | Vilten manden 3 stuks |
| Lengte: | 42 cm |
| Breedte: | 25 cm |
| Hoogte: | 30 cm |
| Gewicht product: | 0.6 Kg |
Breng orde in je tent of interieur met de stijlvolle Bo-Camp Vilten Manden Barnsbury uit de Urban Outdoor collectie. Deze set van drie stevige vilten manden in verschillende formaten is ideaal voor het opbergen van kleding, accessoires of kampeerspullen. Dankzij het opvouwbare ontwerp en de praktische handgrepen zijn ze eenvoudig in gebruik én compact op te bergen. Een slimme en decoratieve oplossing voor elke ruimte, thuis of onderweg.
Groot: 42x25x30 cm
Middel: 37x24x26 cm
Klein: 33x19x19 cm.
| Maandag t/m vrijdag | 09:00 - 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 - 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
DE JONG Kampeer & Recreatie is aangesloten bij TEUN kampeerspecialisten. TEUN is een initiatief van zes samenwerkende kampeer- en recreatiespecialisten in Nederland. Kom naar onze fysieke winkel in Hillegom / De Zilk.
Bij DE JONG kampeer & Recreatie in Hillegom - De Zilk, vindt u een uitgebreid assortiment kampeer en outdoor artikelen. Kom naar onze winkel en maak uw volledige uitrusting in één keer compleet. Wij voorzien u graag van een eerlijk advies.
DE JONG is aangesloten bij Outdoorspecialist.nl, dit is een unieke samenwerkingsvorm in de outdoor retailbranche. Zelfstandig opererende winkels uit heel Nederland, die gespecialiseerd zijn in outdoor werken hierbij samen.
Wij gebruiken onze eigen cookies en cookies van derden voor statistische en analytische doeleinden om u de beste ervaring op onze website te bieden.
Meer informatie vindt u in ons cookiebeleid