| Merk | Fendt |
| Type | Next 380 |
| Modeljaar | 2026 |
| Bouwjaar | 2025 |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Lengte | 588 cm |
| Binnenlengte | 437 cm |
| Breedte | 219 cm |
| Leeggewicht | 765 kg |
| Totaal toegelaten gewicht | 1300 kg |
| Garantie | 24/72mnd fabr/wdich |
| Massa rijklaar | 805 kg |
| Rijklaargewicht incl. opties en acc. | 852 kg |
| Slaapplaats 1 | 202 X 133 cm |
| Slaapplaats 2 | 201 X 85/96 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Nieuw de Fendt Next 380, licht van gewicht en compact in zijn omvang.
Ideaal voor auto's met een laag trekvermogen en verwonderlijk veel comfort en ruimte voor zijn grootte. De Next 380 heeft fraaie indeling met frans bed, ruime zithoek, keukenblok met spoelbak en 2-pits gaskookplaat, hoge koelkast met vriesvak, hoge kast met legplanken en cassette toilet en een wastafel buiten toiletruimte.
De caravan is uitgevoerd met de volgende extra pakketten:
Pakket NXtec 1.3 bevat:
• Externe opbergklep 999 x 419 mm linksvoor
• 1300 kg as
• Fietsendrager voor voor twee fietsen
Pakket NXcom bevat:
• Vliegenhor ingangsdeur
• Warm water Truma Therme
• Kussens (2x) en vilten manden (4x)
Meer weten over deze schitterende caravan of één van onze andere modellen, kom langs en ga in gesprek met een van onze verkoopadviseurs.
EXTRA OPEN: > Maandag 25 Mei 2026 2e Pinksterdag OPEN van 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.