| Merk | Carado |
| Type | T 338 Pro+ Citroen |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 2024 |
| KM stand | 48386 |
| Vermogen (PK) | 140 pk |
| Vermogen (KW) | 104 kW |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Lengte | 695 cm |
| Breedte | 232 cm |
| Totaal toegelaten gewicht | 3650 kg |
| Laadvermogen | 690 kg |
| Garantie | Bovag12mnd/20.000km |
| Zitplaatsen | 4 |
| Transmissie | HANDGESCHAKELD |
| Massa rijklaar | 2793 kg |
| Rijklaargewicht incl. opties en acc. | 2960 kg |
| Slaapplaats 1 | 200 X 80 cm |
| Slaapplaats 2 | 190 X 80 cm |
| Slaapplaats 3 | 195 X 140 - 110 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Nu al TE KOOP en leverbaar November 2026 na verhuurseizoen 2026, deze nagenoeg nieuwe en zeer complete camper met enige verhuur ervaring.
Deze Carado T 338 is de meest populair indeling. Deze camper met enkele bedden, grote garage, ruime zitgroep, fijne douche-toiletruimte en prima keuken is populair door de gewilde indeling en het feit dat Carado deze onder de 7 meter levert met een ruim gevoel binnen. Dit naast het mooie en moderne interieur maakt deze Carado vaak als favoriet. Met het zeer complete Pro+ pakket is deze camper luxe en comfortabel uitgerust.
Het Pro+ pakket bestaat uit de volgende extra’s:
• Voorbumper in kleur gespoten
• 16 inch stalen velgen i.p.v. 15 inch staal
• Vouwverduistering in de cabine
• Raam in kap boven de cabine
• Grote koelkast 156 liter met apart vriesvak 29 liter
• Geisoleerde afvalwatertank
• Luifel
• Verhoogde achterbumper elementen
• Alu inlegramen
• Serviceluik links
• Pro bestickering
• Panoramadakluik Midi heki
• Dakluik helder plexiglas
• Hordeur
• Kabelvoorbereiding voor de achteruitrijcamera
• Comfort ingangsdeur met raam en verduistering
• Bridge light
• Lederen stuurwiel en versnellingspook
• Dashboard Techno Trim
• Glanzend zwarte radiator grille met chroemen strips
• Skid-plate glanzend zwart
• LED dagrijstrips
• Koplampen met zwarte omlijsting
Interesse in deze camper of één van onze andere vele campers of bus campers kom naar onze showroom en/of neem contact op met onze verkoopadviseurs. (unitnummer 52008)
Deze camper wordt afgeleverd inclusief compleet afleverpakket welke bestaat uit: Schoonmaken buitenzijde, schoonmaken binnenzijde, technische eindcontrole, volledige standaard instructie bij afhalen (ca 2,0 uur) cabinemat, deurmat, 100,-- .brandstof + Tunap, transport af fabriek naar dealer, kenteken, 24 maanden volledige garantie en tot 84 maanden garantie op waterdichtheid. Allen conform fabrieksvoorwaarden.
Genoemde gewichten rijklaar zijn rijklaar gewichten voor de standaarduitvoering incl. 75 kg voor de bestuurder, 1 lichtgewicht gevulde gasfles, 20 m. kabel, 20 liter water en gevulde brandstoftank. Het gewicht van extra opties, bagage en personen dient bij het rijklaargewicht opgeteld te worden. Getoonde gegegevens en afbeeldingen kunnen enigszins afwijken. Invoer- en/of publicatie fouten zijn voorberhouden en hier kunnen geen rechten aan verleend worden.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.