| Merk | Burstner |
| Type | Lineo T 620 Ford |
| Kleur | Wit |
| Modeljaar | 2025 |
| Bouwjaar | 2024 |
| KM stand | 46419 |
| Vermogen (PK) | 130 pk |
| Vermogen (KW) | 96 kW |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Lengte | 660 cm |
| Totaal toegelaten gewicht | 3500 kg |
| Garantie | Bovag12mnd/20.000km |
| Zitplaatsen | 4 |
| Transmissie | AUTOMAAT |
| Massa rijklaar | 2758 kg |
| Rijklaargewicht incl. opties en acc. | 2992 kg |
| Slaapplaats 1 | 203 X 75 - 53 cm |
| Slaapplaats 2 | 193 X 75 cm |
| Slaapplaats 3 | 198 X 102 - 70 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Nu al TE KOOP en leverbaar November 2026 na verhuurseizoen 2026, deze zeer complete camper met verhuur ervaring.
Deze Bürstner Linoeo T 690 met enige verhuur ervaring is compleet, zeer ruim uitgerust, aantrekkelijk geprijsd en heeft weinig kilometers. Ervaar ultiem comfort met de Bürstner Lineo T 620! Deze compacte camper, met een lengte van slechts 660 cm en een breedte van 220 cm, wordt aangedreven door een krachtige Ford 2.0 Ecoblue motor met automaat. Hiermee reis je moeiteloos naar de mooiste bestemmingen, terwijl je het unieke Bürstner "wohnfühlen" gevoel beleeft. Onderweg geniet je van luxe, terwijl je je toch helemaal thuis voelt.
Met de Lineo T 620 zijn de ontwerpers van Bürstner erin geslaagd om functionaliteit en elegantie perfect te combineren. Geniet van de enkele bedden met een royale garage eronder, een comfortabele zitgroep, een ideale keuken en een complete douche-toiletruimte. Alles is praktisch ingedeeld en fraai afgewerkt, zodat je van elke reis een waar avontuur maakt!
Extra Luxe Uitvoering
Deze camper is uitgerust met een scala aan opties en pakketten, waarmee jouw camperervaring nog aangenamer wordt:
• Comfort Pakket:
- Verwarmbare voorruit
- Regensensoren
- Noodremassistent
- Spoorassistent met grootlicht- en vermoeidheidswaarschuwing
- Lichtsensor
• Lineo Pakket:
- Uitschuifbare elektrische instaptrede
- Groot dakluik in de woonruimte
- 230V-aansluiting in de garage
- Opbouwdeur met raam, centraal vergrendelingssysteem en hordeur
- Ingelegde ramen met aluminium kozijnen
- Cabinestoelen in woonruimtestof
- Garagedeur aan de linkerkant
- Dubbele airbag
- Lichtpakket met dimbare indirecte verlichting in woon- en cabineruimte
• Active Pakket:
- 16 inch aluminium velgen
- Lowbar
- Stoffering met aantrekkelijk stiksel
- Productgrafiek "Active"
Ben je geïnteresseerd in deze Bürstner Lineo T 620 of één van onze andere campers, buscampers of caravans? Bezoek onze showroom of neem gerust contact op met onze verkoopadviseurs voor meer informatie. (Unitnummer 51734)
Grijp deze kans en ontdek de vrijheid van het camperleven!
Deze camper is door ons gecontroleerd op alle hoofdpunten bij inname. Voor een meerprijs van € 995,-- bieden wij deze camper aan met een complete afleverbeurt en 12 maanden/ max. 20.000 km BOVAG-garantie. Bij aankoop met een afleverbeurt bieden wij de volgende extra’s:
• Auto technische onderhoudsbeurt volgens voorgeschreven onderhoud specificaties.
• Goedgekeurde banden volgens BOVAG-normen.
• Distributiesnaar vervangen indien binnen 12 maanden na afleverdatum voorgeschreven.
• Onderhoudsbeurt + vochtmeting gehele opbouw.
• Schoonmaken van het interieur en exterieur
• Volledige uitleg bij aflevering.
• Cabinemat
• Brandstoftank gevuld met minimaal 50,-- brandstof.incl. Tunap.
• Tenaamstelling /vrijwaren van nieuw en/of inruilvoertuig.
OPMERKING: bij eventueel aanwezige SATELLIETANTENNE. Vanaf november 2016 zijn veel Nederlandse zenders verplaatst naar de Astra 3 satelliet. Vraag onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden van de aanwezige antenne en de opties en kosten van een update/vervanging van de eventueel aanwezige antenne
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.