| Merk | Burstner |
| Type | Campeo TD 691 G Fiat |
| Bouwjaar | 2025 |
| Vermogen (PK) | 140 pk |
| Vermogen (KW) | 104 kW |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Lengte | 699 cm |
| Breedte | 230 cm |
| Totaal toegelaten gewicht | 3850 kg |
| Garantie | 24/120mnd fabr/wdich |
| Zitplaatsen | 4 |
| Transmissie | AUTOMAAT |
| Massa rijklaar | 3063 kg |
| Rijklaargewicht incl. opties en acc. | 3063 kg |
| Slaapplaats 1 | 199 X 80 cm |
| Slaapplaats 2 | 190 X 80 cm |
| Slaapplaats 3 | 210 X 114- 84 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Voorraad Voordeel Prijzen bij DE JONG!
Al meer dan 54 jaar staan wij bij DE JONG klaar voor de leukste avonturen. Met onze Voorraad Voordeel Prijzen maken wij ook deze zomer uw vakantie extra leuk.
Profiteer nu bij DE JONG!
• Vrijheid van de camper om uw eigen bestemming te kiezen van dichtbij tot ver weg;
• Uitgebreide keuze van de meest populaire dealermerken;
• Camper direct uit voorraad leverbaar. Zekerheid van tijdige levering;
• Gemiddelde klantbeoordeling van een 9;
• Ruim 50 vakmensen met in totaal meer dan 600 jaar ervaring staan voor u klaar;
• ‘Last but not least’ Zeer aantrekkelijke Voorraad Voordeel Prijzen.
Bezoek onze showroom en geniet deze zomer nog van uw camper!
De Campeo TD 691 is de indelingsvariant met enkele bedden en lage koelkast. Hierdoor is deze camper heerlijk ruim en comfortabel. Aan opbergruimte ook geen gebrek, voldoende kastruimte binnen, een dubbele vloer en een zeer grote garage zorgen ervoor dat je alles optimaal kwijt kunt.
Met een totale lengte van nog geen 7 meter kan je met deze Bürstner overal terecht en geniet je van de leukste vakanties 52 weken per jaar.
De extra opties en pakketten maken deze camper extra luxe en comfortabel door de onderstaande extra’s:
Flex uitrustingslijn
• Zwaardere accu (105 Amp)
• Zwaardere dynamo (220 Amp)
• USB contactdozen
• All-season banden
• Brede spiegels
• Dieseltank 60 L
• ESP incl. ASR, Hill Holder en Traction Plus
• Frontspoiler in lakkleur gespoten
• Mistlampen
• Airco cabine manueel
• Radiovoorbereiding incl. DAB+ en antenne in buitenspiegel
• Koplampen in zwarte omlijsting
• Dagrijlicht
• Cruise Control
• Verbreed spoor achteras
• Buitenspiegel elektrisch verstel- en verwarmbaar
• Lederen stuurwiel en pook
• Techno dashboard
• Bandenspanningssensoren
• Aluvelgen 16 inch Bi-Color
• Multimediastation incl. achteruitrijcamera
Comfort pakket bestaat uit:
• Cabineverduistering, cassetteplissees voor- en zijruiten
• Sun-Roof (uitzetbaar, met verduistering en hor)
• Brede opbouwdeur (met raam en centrale vergrendeling)
• Aluminium raamkozijn
• Dakraam 50 x 70 cm met verduistering en hor in woongedeelte
• Elektrische instaptrede, uitschuifbaar
• Lichtpakket
• 7inch display voor My Bürstner App
Interesse in deze ruime, zeer moderne en luxe camper kom naar onze showroom en / of neem contact op met onze verkoopadviseurs. (unitnummer 53522)
• Afhankelijk van het totale gewicht van het aantal mee te reizen personen en het gewicht aan extra’s en bagage kan deze camper geregistreerd worden op een Wettelijk Totaal Gewicht F2 van 3.500 Kg (rijbewijs B) of 3.850 kg. (rijbewijs c of C1) Vraag onze verkoopadviseurs om meer info.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.