| Merk | Adria |
| Type | 670 DC Matrix plus Ducato 140PK |
| Bouwjaar | 2020 |
| KM stand | 28303 |
| Vermogen (PK) | 140 pk |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Lengte | 748 cm |
| Breedte | 230 cm |
| Leeggewicht | 2886 kg |
| Garantie | Bovag12mnd/20.000km |
| Zitplaatsen | 4 |
| Transmissie | HANDGESCHAKELD |
| Massa rijklaar | 2986 kg |
| Slaapplaats 1 | 190X150 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Leuke ruime camper voor 4 personen met riant queenbed en hefbed boven de zitgroep.
EXTRA OPEN
5 Mei Bevrijdigingsdag OPEN 09.00 - 18.00 UUR.
14 Mei Hemelvaartsdag OPEN 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.