Bekijk alle merken
Voortenten
Bekijk alle merken
Deeltenten
Bekijk alle merken
Opblaasbare voortenten
Bekijk alle merken
Luifels
Bekijk het gehele assortiment
Koken
Bekijk het gehele assortiment
Slapen
Bekijk het gehele assortiment
Tenten
Bekijk het gehele assortiment
Meubels
Bekijk het gehele assortiment
Accessoires
| Technisch toegestane maximum massa | 2000 kg |
| Stahoogte | 195 cm |
| Hoogte | 264 cm |
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 833 cm |
| Rijklaar gewicht | 1710 kg |
| Aantal slaapplaatsen | 4 |
| Bedsoort | Queensbed |
| Bedmaat | 199x140cm |
| Bedsoort | Bedombouw |
| Bedmaat | 200x120cm |
De nieuwe Maxia is het meest luxueuze model van Hobby en is uitgevoerd met een Scandinavische meubelstijl. Door het antracietkleurige design onderscheidt de Hobby Maxia zich van de huidige topserie, waar het Hobby-portfolio uit bestaat. Deze stijlvolle serie is in zijn eerste seizoen in eerste instantie verkrijgbaar in twee modellen. Waaronder de volledig nieuw ontwikkelde Maxia 660 WQM.
Wij gebruiken onze eigen cookies en cookies van derden voor statistische en analytische doeleinden om u de beste ervaring op onze website te bieden.
Meer informatie vindt u in ons cookiebeleid