| Toelaatbaar aantal personen | 4 |
| Totaal aantal slaapplaatsen | 2 - 5 |
| Transmissie | Handgeschakeld / Automaat (O) |
| Motor | Fiat Ducato 2,2 l Mjet 103 KW (140 PK) |
| Rijklaar gewicht | 2644 - 2854 kg |
| Maximaal toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Lengte | 541 - 636 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 265 cm |
| Stahoogte | 190 cm |
De Bürstner Campeo Black Forest is uitgelopen!
De exclusieve Black Forest-uitvoering van de populaire Bürstner Campeo is ontworpen om het maximale uit elke reis te halen. Of u nu de bergen intrekt, aan zee wilt ontspannen of nieuwe steden wilt ontdekken – deze buscamper combineert comfort, vrijheid en design in één.
Belangrijke informatie:
De Bürstner Campeo Black Forest wordt niet langer geproduceerd en is niet meer nieuw te bestellen. In ons actuele aanbod vindt u nog wel diverse andere Bürstner Campeo-modellen, waaronder:
Hoewel de Campeo Black Forest niet meer nieuw verkrijgbaar is, helpen wij u graag bij het vinden van het perfecte alternatief. Bezoek onze showroom of neem direct contact met ons op – onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!