| Merk: | Killtec |
| Artikelnummer: | 41364 |
| Waterdicht: | Ja |
| Winddicht: | Ja |
| Aantal zakken: | 3 |
| Capuchon: | Ja |
| Bovenstof: | 100% polyester |
De Carleb jas van Killtec biedt goede bescherming tegen wind en regen. Dankzij het ademende materiaal kan de jas ook comfortabel gedragen worden op dagen dat het iets warmer is. De jas is waterdicht, heeft een waterkolom van 10.000 mm en heeft getapete naden. Deze naden zorgen ervoor dat er geen water naar binnenkomt via de naden. De twee steekzakken en de borstzak bieden je genoeg ruimte om een aantal kleine items in op te bergen. Niet alleen is de capuchon afritsbaar, hij kan ook naar eigen behoefte en wensen verstelt worden. Deze jas kan ook goed gebruikt worden voor dagelijks gebruik.
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag t/m vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| Zaterdag | 09:00 - 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
DE JONG Kampeer & Recreatie is aangesloten bij TEUN kampeerspecialisten. TEUN is een initiatief van zes samenwerkende kampeer- en recreatiespecialisten in Nederland. Kom naar onze fysieke winkel in Hillegom / De Zilk.
Bij DE JONG kampeer & Recreatie in Hillegom - De Zilk, vindt u een uitgebreid assortiment kampeer en outdoor artikelen. Kom naar onze winkel en maak uw volledige uitrusting in één keer compleet. Wij voorzien u graag van een eerlijk advies.
DE JONG is aangesloten bij Outdoorspecialist.nl, dit is een unieke samenwerkingsvorm in de outdoor retailbranche. Zelfstandig opererende winkels uit heel Nederland, die gespecialiseerd zijn in outdoor werken hierbij samen.
Op dit moment ondervinden wij een netwerkstoring. Hierdoor zijn wij tijdelijk beperkt bereikbaar per e-mail en telefoon. Wij werken aan een oplossing en doen ons best om zo snel mogelijk weer volledig bereikbaar te zijn.
Onze excuses voor het ongemak en dank voor uw begrip.
Team DE JONG Kampeer & Recreatie