| Merk: | Jack Wolfskin |
| Artikelnummer: | 1404011 |
| Bovenstof: | 55% hennep, 45% katoen |
Met het Karana shirt van Jack Wolfskin ben je altijd netjes, of je nu de natuur intrekt of een stad verkent. Het shirt is gemaakt van een ademende mix van hennep en biologisch katoen, genaamd Jacquard Yard Dyed, wat lekker zacht aanvoelt op je huid. Met korte mouwen en een drieknoops sluiting blijf je op warme zomerdagen lekker koel.
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag t/m vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| Zaterdag | 09:00 - 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
DE JONG Kampeer & Recreatie is aangesloten bij TEUN kampeerspecialisten. TEUN is een initiatief van zes samenwerkende kampeer- en recreatiespecialisten in Nederland. Kom naar onze fysieke winkel in Hillegom / De Zilk.
Bij DE JONG kampeer & Recreatie in Hillegom - De Zilk, vindt u een uitgebreid assortiment kampeer en outdoor artikelen. Kom naar onze winkel en maak uw volledige uitrusting in één keer compleet. Wij voorzien u graag van een eerlijk advies.
DE JONG is aangesloten bij Outdoorspecialist.nl, dit is een unieke samenwerkingsvorm in de outdoor retailbranche. Zelfstandig opererende winkels uit heel Nederland, die gespecialiseerd zijn in outdoor werken hierbij samen.
Op dit moment ondervinden wij een netwerkstoring. Hierdoor zijn wij tijdelijk beperkt bereikbaar per e-mail en telefoon. Wij werken aan een oplossing en doen ons best om zo snel mogelijk weer volledig bereikbaar te zijn.
Onze excuses voor het ongemak en dank voor uw begrip.
Team DE JONG Kampeer & Recreatie