Bekijk alle merken
Voortenten
Bekijk alle merken
Deeltenten
Bekijk alle merken
Opblaasbare voortenten
Bekijk alle merken
Luifels
Bekijk het gehele assortiment
Koken
Bekijk het gehele assortiment
Slapen
Bekijk het gehele assortiment
Tenten
Bekijk het gehele assortiment
Meubels
Bekijk het gehele assortiment
Accessoires
| Merk: | 3gas+ |
| Artikelnummer: | 120705 |
| Materiaal: | Kunststof |
| Lengte: | 2,5 cm |
| breedte: | 2,5 cm |
| hoogte: | 2,5 cm |
| Aansluitspanning: | 12 V |
| Kleur: | Zwart |
Vergroot de veiligheid van je 3GAS+ Gas Alert met de Extra Sensor voor optimale detectie van propaan, butaan, koolmonoxide en knockout-gassen zoals ether. Deze sensor werkt op 12V en biedt betrouwbare waarschuwingen met een rood alarmlampje en geluidssignaal zodra gasconcentraties in de lucht worden gedetecteerd. Dankzij het groene controlelampje houd je gemakkelijk in de gaten dat het apparaat ingeschakeld is en veilig functioneert, perfect voor gebruik in caravan, camper of boot.
| Maandag t/m vrijdag | 09:00 - 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 - 17:00 |
| Zondag | Gesloten |
DE JONG Kampeer & Recreatie is aangesloten bij TEUN kampeerspecialisten. TEUN is een initiatief van zes samenwerkende kampeer- en recreatiespecialisten in Nederland. Kom naar onze fysieke winkel in Hillegom / De Zilk.
Bij DE JONG kampeer & Recreatie in Hillegom - De Zilk, vindt u een uitgebreid assortiment kampeer en outdoor artikelen. Kom naar onze winkel en maak uw volledige uitrusting in één keer compleet. Wij voorzien u graag van een eerlijk advies.
DE JONG is aangesloten bij Outdoorspecialist.nl, dit is een unieke samenwerkingsvorm in de outdoor retailbranche. Zelfstandig opererende winkels uit heel Nederland, die gespecialiseerd zijn in outdoor werken hierbij samen.
Wij gebruiken onze eigen cookies en cookies van derden voor statistische en analytische doeleinden om u de beste ervaring op onze website te bieden.
Meer informatie vindt u in ons cookiebeleid