Bij de Traveller Air KlimaTex uitvoering* is het traditionele tentframe vervangen door opblaasbare luchtslangen. Ideaal voor de korte vakanties vanwege het lage gewicht en de snelle opbouwtijd. De tent is vrijstaand en kan in een handomdraai aan de cassetteluifel van uw camper worden bevestigd.
*Geschikt voor campers en bussen met een hoogte van 180 - 270 cm
Neem contact met ons op > Ja, ik ben geïnteresseerdDeze opblaasbare voortent past op iedere (Bus)camper met een hoogte van 180 – 270 cm.
|
Type
|
Maat (cm)
|
Advies
prijs
|
Actie
prijs
|
| Traveller Air KlimaTex | 320 x 260 | € 1613, | € 1259,- |
| Optie: | Prijs |
| Oplaadbare elektrische luchtpomp De Luxe | € 169,- |
| Optie: | Adviesprijs | Actieprijs |
| Tunnel 1: 180 - 210 cm | € 199, | € 148,- |
| Tunnel 2: 210 - 240 cm | € 213, | € 148,- |
| Tunnel 3: 240 - 270 cm | € 221, | € 148,- |
Deze opblaasbare voortent past op iedere (Bus)camper met een hoogte van 180 – 270 cm. De hoogte meet u door de afstand te meten van de grond t/m de rails op het dak. Twijfelt u over de juiste maat? Neem dan contact op met onze Showroom.
Ja, ik ben geïnteresseerdDe Traveller Air KlimaTex is te bevestigen aan de (Bus)camper d.m.v. een tunnel die voorzien is van een afritsbare tentpees. Deze tentpees schuift u in de rail van de cassetteluifel. Bij het loskoppelen van de tent dient u alleen de rits naast de pees te openen. Indien uw camper niet over een cassetteluifel beschikt, kunt u de tunnel op uw dak of in de regengoot bevestigen.
Ja, ik ben geïnteresseerdHeeft u nog vragen over de Doréma Traveller Air KlimaTex, of wilt u persoonlijk advies bij het kiezen van de juiste maat of uitvoering? Onze ervaren verkoopadviseurs helpen u graag verder!
U bent van harte welkom. De koffie staat klaar!
Afspraak maken > Ja, ik ben geïnteresseerdBent u op zoek naar de juiste maat voortent? Vul hieronder vrijblijvend uw gegevens in. Op basis van de informatie controleren wij welke maat van de Doréma Traveller Air KlimaTex geschikt is voor uw voertuig. Wij zullen hierover contact met u opnemen.
Neem contact met ons op > Ja, ik ben geïnteresseerd