| Merk | Eriba |
| Type | NovaLine 442 |
| Kleur | Wit |
| Bouwjaar | 2026 |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Lengte | 664 cm |
| Binnenlengte | 490 cm |
| Breedte | 216 cm |
| Leeggewicht | 1145 kg |
| Totaal toegelaten gewicht | 1800 kg |
| Laadvermogen | 625 kg |
| Garantie | 24/72mnd fabr/wdich |
| Massa rijklaar | 1175 kg |
| Rijklaargewicht incl. opties en acc. | 1294 kg |
| Slaapplaats 1 | 209 - 194 X 191 cm |
| Slaapplaats 2 | 197 X 105 - 109 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Nieuw binnen deze ERIBA Novaline 442 van modeljaar 2026.
Een tijdloze caravan door uniek design.
Zoek je naar de perfecte combinatie van modern design, luxe comfort en functionaliteit? De gloednieuwe ERIBA Novaline 442 van modeljaar 2026 valt te bezichtigen en is een avontuurlijke droom die werkelijkheid wordt!
De caravan is stijlvol en modern van uitvoering. Heeft een tijdloos exterieur, de Novaline 442 valt op met zijn strakke, rechte lijnen en hoogwaardige, discrete graphics die een elegante en duurzame indruk maken. Comfortabel en ruim van indeling en heeft een harmonieuze inrichting. Het strakke warme ontwerp zorgt voor een rustgevende sfeer, waar je je direct thuis voelt.
De Novaline 442 heeft een ruime comfortabele zithoek, die tevens om te bouwen valt tot een eenpersoonsbed. Een practische keuken met spoelbak, tweepits gaskookplaat en uitklapbare plank voor nog meer ruimte om het eten te kunnen bereiden. Aan de andere kant van het keukenblok is een hoge koelkast te vinden. Verder een badkamer met toilet en spoelbak. Ook zijn er naast de hangkast voldoende ruime opbergruimten voor de spullen in op te bergen aanwezig. En voor wanneer u wilt gaan slapen na een dag actieve vakantie pret, beschikt deze caravan over een groot V-bed, met fijne instap, om lekker in weg te dromen.
Verder is deze caravan voorzien van de volgende aantrekkelijke meerprijs opties:
Wooncomfortpakket bestaande uit:
* Comfortkussen voor de zitgroep voor
* 2 kussens met overtrek
* Ambient light XL met indirecte verlichting van de bovenkastjes en twee extra multifunctionele accentlampen
* Vergrootspiegel met magnetische houder
* Douchebak inlegvloer in betonlook
- Technisch toegestane maximum massa naar 1800 kg
- 15" lichtmetalen velgen, gepolijst 5-ster zwart
- 15" reservewiel met lichtmetalen velg
- Disselafdekking
- GFK dakbekleding
- Hordeur
- ERIBA Original hoeslaken, kleur beige
- Extra kussen tussen V-Bed
- Afvalemmer in de keuken
- Spoelbakafdekking met snijplank
- Stopcontactpakket
- Truma Combi-4 E gaskachel met geïntegreerde warmwaterboiler van 10 liter( verwarmingsniveaus (2000/ 4000 watt) en elektrische verwarming.
- Stoffencombinatie Lulea Leaf
De Novaline 442 is niet zomaar een caravan; het is de basis voor onvergetelijke momenten en avonturen. Kom langs om de reeds aanwezige showmodellen te bekijken en laat u verrassen! Onze verkoop adviseurs staan voor u klaar.
De aangegeven prijs is inclusief op het voertuig aanwezige meerprijs opties en inclusief afleverpakket welke bestaat uit: Transport af fabriek naar dealer, Nul beurt , kenteken, schoonmaak binnen en buiten, volledige instructie (ca 1,5 uur) bij aflevering, 24 maanden volledige garantie en tot 60 maanden garantie op waterdichtheid. Allen conform fabrieksvoorwaarden. Indien caravan een ex- verhuur of gebruikte caravan is geldt de genoemde garantietermijn vanaf datum kenteken. .
Massa rijklaar is inclusief basisuitrusting (Gevulde watertank, 1 lichtgewicht gevulde gasfles en electrakabel.)
Het gewicht van extra opties dient bij het rijklaargewicht opgeteld te worden. .
Getoonde gegegevens en afbeeldingen kunnen enigszins afwijken. Invoer- en/of publicatie fouten zijn voorberhouden en hier kunnen geen rechten aan verleend worden.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.