| Merk | Carado |
| Type | T 448 Pro+ Fiat |
| Kleur | Wit |
| Bouwjaar | 2026 |
| Vermogen (PK) | 180 pk |
| Vermogen (KW) | 132 kW |
| Slaapplaatsen | 5 |
| Lengte | 731 cm |
| Breedte | 232 cm |
| Totaal toegelaten gewicht | 4400 kg |
| Zitplaatsen | 5 |
| Transmissie | AUTOMAAT |
| Massa rijklaar | 2962 kg |
| Slaapplaats 1 | 210 X 80 cm |
| Slaapplaats 2 | 205 X 80 cm |
| Slaapplaats 3 | 195 X 140 - 110 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Carado T 448 Pro+ – Compleet, wordt in mei verwacht
Met deze Carado T 448 Pro+ profiteer je van aantrekkelijke voordelen:
* Leverbaar eind juni (bij tijdig bestellen deels naar wens configureerbaar)
* Krachtige Fiat motor (180 PK) met comfortabele 8-traps automaat met Maxi chassis
* Zeer compleet uitgerust dankzij het Pro+ pakket
Eén camper, eindeloos veel mogelijkheden
De Carado T 448 Pro+ is een moderne half-integraal camper die uitblinkt in ruimte en flexibiliteit. Ideaal voor zowel twee als vier personen.
Achterin bevinden zich comfortabele enkele bedden die eenvoudig om te bouwen zijn tot een groot tweepersoonsbed. Daarnaast beschikt de camper over een praktisch hefbed.
De ruime garage onder de bedden biedt volop plek voor fietsen en bagage. De aparte douche- en toiletruimte en de gezellige zitgroep met draaibare stoelen zorgen voor optimaal comfort onderweg.
Comfortabel rijden
De krachtige Fiat-motor met automatische transmissie zorgt voor ontspannen rijgedrag, zowel op lange snelwegritten als in bergachtig terrein.
Pro+ uitvoering – zeer compleet uitgerust
Deze uitvoering is voorzien van o.a.:
* Artense Grey metallic lak
* 16” lichtmetalen velgen (Maxi chassis)
* Luifel (4,5 meter, wit)
* LED dagrijverlichting en koplampen
* Lederen stuurwiel en versnellingspook
* Vouwverduistering cabine
* Panoramadakluik (Midi Heki) + extra dakluik
* Grote koelkast (156L) met vriesvak (29L)
* Hordeur en comfort toegangsdeur met raam
* Inlegramen met aluminium kader
* Geïsoleerde afvalwatertank
* Verhoogde achterbumperelementen
* Elektrische vloerverwarming (loopgedeelte)
* Combi 6E verwarming (gas + elektrisch)
* Hefbed met Clima-Plux elementen
* Bedombouw zitgroep + ombouw enkele bedden naar 2-persoonsbed
* Vijfde zitplaats met gordel
* Houten douchevlonder
Unit 54387
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.