| Merk | Carado |
| Type | T 447 Pro+ Citroen |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 2024 |
| KM stand | 27117 |
| Vermogen (PK) | 140 pk |
| Vermogen (KW) | 104 kW |
| Slaapplaatsen | 5 |
| Lengte | 739 cm |
| Breedte | 232 cm |
| Totaal toegelaten gewicht | 3650 kg |
| Laadvermogen | 583 kg |
| Garantie | Bovag12mnd/20.000km |
| Zitplaatsen | 4 |
| Transmissie | HANDGESCHAKELD |
| Massa rijklaar | 2901 kg |
| Rijklaargewicht incl. opties en acc. | 3067 kg |
| Slaapplaats 1 | 215 X 80 cm |
| Slaapplaats 2 | 210 X 80 cm |
| Slaapplaats 3 | 195 X 140 - 110 cm |
| Slaapplaats 4 | 210 X 65 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Nu al TE KOOP en leverbaar November 2026 na verhuurseizoen 2026, deze nagenoeg nieuwe en zeer complete camper met enige verhuur ervaring.
Deze zeer complete Carado is modern en ruim. Van de enkele bedden achter maak je heel snel een zeer comfortabel groot twee persoons bed van en op het hef bed welke zeer eenvoudig naar beneden komt slapen ook 2 volwassenen zeer comfortabel. Mocht er nog een logé zijn dan is de zitgroep ook nog om te bouwen naar extra slaapplaats. Naast voldoende slaapplaats biedt deze complete Carado een aparte douche- en toiletruimte, een heerlijke zitgroep, prima keuken en een grote garage onder de enkele bedden. Het complete Pro+ pakket maakt deze Carado zeer compleet. Ook binnen kort gaan genieten van het heerlijke camper gevoel kom naar onze showroom en/of neem contact op met onze verkoopadviseurs.
Het pro + pakket bestaat uit de volgende opties:
• Cabinekleur Artense Grey
• Voorbumper in kleur gespoten
• 16 inch Licht Metalen velgen i.p.v. 15 inch staal
• Luifel
• Vouwverduistering in de cabine
• Raam in kap boven de cabine
• Grote koelkast 156 liter met apart vriesvak 29 liter
• Geisoleerde afvalwatertank
• Inlegramen met aluminium kader
• Verhoogde achterbumperelementen
• Pro+ bestickering
• Lederen stuurwiel met versnellingspook
• Dashboard Techno Trim
• Glanzend zwarte radiator grille met chromen strips
• Skid plate glanzend zwart
• LED dagrijverlichting
• Koplampen met zwarte omlijsting
• Panoramadakluik Midi heki
• Dakluik helder plexiglas
• Hordeur
• Kabelvoorbereiding voor de achteruitrijcamera
• Comfort ingangsdeur met raam en verduistering
• Bridge light
Deze Carado T 447 heeft een maximaal toelaatbaar gewicht van 3.650 Kg. Hier is een rijbewijs C of C1 voor benodigd. Afhankelijk van meereizende personen en totaal bagage gewicht is deze ook te besturen met B rijbewijs. Het Wettelijk toelaatbaar gewicht is dan 3.500 Kg. Vraag onze verkoopadviseurs voor meer info.
Berekende rijklaar gewicht van deze camper inclusief aanwezige opties 3.067 Kg.
Deze camper is door ons gecontroleerd op alle hoofdpunten bij inname. Voor een meerprijs van € 995,-- bieden wij deze camper aan met een complete afleverbeurt en 12 maanden/ max. 20.000 km BOVAG-garantie. Bij aankoop met een afleverbeurt bieden wij de volgende extra’s:
• Auto technische onderhoudsbeurt volgens voorgeschreven onderhoud specificaties.
• Goedgekeurde banden volgens BOVAG-normen.
• Distributiesnaar vervangen indien binnen 12 maanden na afleverdatum voorgeschreven.
• Onderhoudsbeurt + vochtmeting gehele opbouw.
• Schoonmaken van het interieur en exterieur
• Volledige uitleg bij aflevering.
• Cabinemat
• Brandstoftank gevuld met minimaal 50,-- brandstof.incl. Tunap.
• Tenaamstelling /vrijwaren van nieuw en/of inruilvoertuig.
OPMERKING: bij eventueel aanwezige SATELLIETANTENNE. Vanaf november 2016 zijn veel Nederlandse zenders verplaatst naar de Astra 3 satelliet. Vraag onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden van de aanwezige antenne en de opties en kosten van een update/vervanging van de eventueel aanwezige antenne
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.