| Merk | Carado |
| Type | T 447 Pro+ Citroen |
| Kleur | Beige |
| Bouwjaar | 2024 |
| KM stand | 25999 |
| Vermogen (PK) | 140 pk |
| Vermogen (KW) | 104 kW |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Lengte | 739 cm |
| Breedte | 232 cm |
| Totaal toegelaten gewicht | 3650 kg |
| Laadvermogen | 621 kg |
| Garantie | Bovag12mnd/20.000km |
| Zitplaatsen | 4 |
| Transmissie | HANDGESCHAKELD |
| Massa rijklaar | 2901 kg |
| Rijklaargewicht incl. opties en acc. | 3029 kg |
| Slaapplaats 1 | 215 X 80 cm |
| Slaapplaats 2 | 210 X 80 cm |
| Slaapplaats 3 | 210 X 65 cm |
| Maandbedrag | Meer info |
| Aveco verzekering | Meer info |
Nu al TE KOOP en leverbaar November 2026 na verhuurseizoen 2026, deze nagenoeg nieuwe en zeer complete camper met enige verhuur ervaring.
Deze Carado T 447 is ruim, comfortabel en zeer compleet. Twee grote enkele bedden welke zeer eenvoudig omgetoverd naar één zeer groot tweepersoonsbed, een groot hefbed aan de voorzijde en de ombouw van de zitgroep zorgen ervoor dat er slaapplaats genoeg is voor 5 personen. De separate douche- en toiletruimte zorgen voor veel gemak en door de multifunctionele toiletruimtedeur voor extra bewegingsruimte bij het omkleden.
Aan de voorzijde is er in combinatie met de draaibare pilkoten stoelen een zeer ruime zitgroep.
Ook de bagageruimte in deze camper is royaal. Voldoende opbergkasten en een zeer ruime garage zorgen dat alles mee kan.
Het Pro+ pakket bestaat uit de volgende extra’s:
• Voorbumper in kleur gespoten
• 16 inch stalen velgen i.p.v. 15 inch staal
• Vouwverduistering in de cabine
• Raam in kap boven de cabine
• Grote koelkast 156 liter met apart vriesvak 29 liter
• Geisoleerde afvalwatertank
• Luifel
• Verhoogde achterbumper elementen
• Alu inlegramen
• Serviceluik links
• Pro bestickering
• Panoramadakluik Midi heki
• Dakluik helder plexiglas
• Hordeur
• Kabelvoorbereiding voor de achteruitrijcamera
• Comfort ingangsdeur met raam en verduistering
• Bridge light
• Lederen stuurwiel en versnellingspook
• Dashboard Techno Trim
• Glanzend zwarte radiator grille met chroemen strips
• Skid-plate glanzend zwart
• LED dagrijstrips
• koplampen met zwarte omlijsting
Interesse in deze camper of één van onze andere vele campers of bus campers kom naar onze showroom en/of neem contact op met onze verkoopadviseurs. (unitnummer 51954)
Afhankelijk van het gewicht van personen, bagage en extra opties kan deze camper uitgevoerd worden op een Wettelijk Totaal gewicht F2 van 3.650 Kg (Rijbewijs C of C1) of 3.500 kg (Rijbewijs B). Vraag onze verkoopadviseurs over meer info in deze.
Deze camper is door ons gecontroleerd op alle hoofdpunten bij inname. Voor een meerprijs van € 995,-- bieden wij deze camper aan met een complete afleverbeurt en 12 maanden/ max. 20.000 km BOVAG-garantie. Bij aankoop met een afleverbeurt bieden wij de volgende extra’s:
• Auto technische onderhoudsbeurt volgens voorgeschreven onderhoud specificaties.
• Goedgekeurde banden volgens BOVAG-normen.
• Distributiesnaar vervangen indien binnen 12 maanden na afleverdatum voorgeschreven.
• Onderhoudsbeurt + vochtmeting gehele opbouw.
• Schoonmaken van het interieur en exterieur
• Volledige uitleg bij aflevering.
• Cabinemat
• Brandstoftank gevuld met minimaal 50,-- brandstof.incl. Tunap.
• Tenaamstelling /vrijwaren van nieuw en/of inruilvoertuig.
OPMERKING: bij eventueel aanwezige SATELLIETANTENNE. Vanaf november 2016 zijn veel Nederlandse zenders verplaatst naar de Astra 3 satelliet. Vraag onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden van de aanwezige antenne en de opties en kosten van een update/vervanging van de eventueel aanwezige antenne
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.