| Toelaatbaar aantal personen | 4 - 5 |
| Totaal aantal slaapplaatsen | 2 - 5 |
| Transmissie | Handgeschakeld / Automaat (O) |
| Motor (diverse motor- en chassis varianten mogelijk) | Ford Transit 2,0l TDCi - 96 kW (130 PK) |
| Rijklaar gewicht | 2934 - 2991 kg |
| Maximaal toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Lengte | 699 - 736 cm |
| Breedte | 232 cm |
| Hoogte | 293 cm |
| Stahoogte | 210 cm |
Carado Half Integraal Edition 25 – Uitlopend Model
De Carado Half Integraal Edition 25 was een populaire half-integraal camper die bekend staat om de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, moderne afwerking en praktische indelingen. Dit speciale Edition-model bood extra luxe en een aantrekkelijke uitrusting tegen een scherpe prijs.
Deze Edition is inmiddels uitlopend, omdat Carado de nieuwe generatie heeft geïntroduceerd: de Carado Half Integraal Edition 26.
Verschil tussen Edition 25 en Edition 26
De nieuwe Carado Half Integraal Edition 26 bouwt voort op het succes van de Edition 25, maar biedt enkele verbeteringen en updates. Belangrijke verschillen zijn:
De basis: een comfortabele half-integraal camper met sterke prijs/kwaliteit, blijft hetzelfde. Bekijk dit nieuwe model hier >>
Andere voertuigen bekijken?
Ook dan bent u bij ons aan het juiste adres. Zo kunt u bij ons:
Neem direct contact met ons op of bezoek onze showroom – wij helpen u graag bij het vinden van de perfecte camper!