| Toelaatbaar aantal personen | 4 |
| Totaal aantal slaapplaatsen | 4 |
| Transmissie | Automaat |
| Motor | Mercedes Benz Sprinter 317 CDI 125 KW (170 PK) |
| Rijklaar gewicht | 3030 kg |
| Maximaal toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Lengte | 593 cm |
| Breedte | 206 cm |
| Hoogte | 278 cm |
| Stahoogte | 200 cm |
De Hymer Free S Blue Evolution is uitgelopen!
Helaas is de Hymer Free S Blue Evolution niet langer beschikbaar als nieuw model. Deze sportieve buscamper, herkenbaar aan zijn moderne design en de prachtige Capri blauwe kleur, was een geliefde keuze voor avontuurlijke kampeerders die comfort en flexibiliteit zochten in één uniek pakket.
Maar goed nieuws: bij DE JONG hebben wij nog één Hymer Free S 600 op Mercedes in een prachtige zwarte kleur in onze showroom staan – zo heeft u toch nog de kans om een comfortabele Hymer Free S te bemachtigen! Bekijk de Hymer Free S 600 hier >>
Hoewel de Free S Blue Evolution dus niet langer nieuw verkrijgbaar is, staan wij voor u klaar om samen het perfecte alternatief te vinden. Bezoek onze Showroom of neem direct contact met ons op – wij helpen u graag!