| Toelaatbaar aantal personen | 4 |
| Totaal aantal slaapplaatsen | 2 - 4 |
| Transmissie | Handgeschakeld / Automaat (O) |
| Motor | Fiat Ducato 2,2 l Mjet 103 KW (140 PK) |
| Rijklaar gewicht | 2944 - 3074 kg |
| Maximaal toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Lengte | 541 - 599 cm |
| Breedte | 208 cm |
| Hoogte | 260 cm |
| Stahoogte | 190 cm |
De Hymer Free Campus is uitgelopen!
Helaas is de Hymer Free Campus niet langer als nieuw model verkrijgbaar. Deze stijlvolle buscamper, herkenbaar aan zijn prachtige Pastel Grigio Campovolo grijs-lak en sfeervolle interieur, bood een unieke combinatie van onafhankelijkheid, comfort en rijplezier. Van zakenreis tot vakantie – de Free Campus was dé metgezel voor elk avontuur.
Hoewel de Free Campus niet meer nieuw te bestellen is, helpen wij u graag met het vinden van het perfecte alternatief. Kom langs in onze showroom of neem direct contact met ons op – wij adviseren u graag!